Szeptemberi programajánló
A győri könyvtár kínálata

Hosszú kényszerszünetet követően ismét szervezhetünk kulturális rendezvényeket! Már most összeállíthatják szeptember havi programjaik listáját. Egyeztessenek, rangsoroljanak! Kínálatunk igen gazdag, hiszen most fogjuk bepótolni a nyár elején elmaradt Ünnepi Könyvhetet is.

A szeptemberi rendezvényeket tartalmazó leporellót már most letölthetik honlapunkról. A kiadványért katt ide.

Vigyázzunk egymásra, tartsuk be együtt a járványügyi előírásokat! Programjainkon és tereinkben a maszk használata javasolt. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a rendezvényeink egy részénél korlátoztuk a részvevők számát, ezekre regisztrálniuk kell! Kérjük, figyeljenek a plakátokon, szórólapokon, valamint híreinkben olvasható regisztrációs tennivalókat részletező információkra, hogy ezzel elkerülhessék az esetleges kellemetlenségeket!
Hívjuk, és várjuk Önöket! Érezzék jól magukat programjainkon!

2020.09.14