Lezárult a 2020. évi Lengyel Alfréd Honismereti Verseny
Íme a végeredmény!

Általános iskolások számára negyedszer, középiskolásoknak 10. alkalommal hirdette meg a Lengyel Alfréd Honismereti Versenyt a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér és a Győri Szolgáltatási Centrum Krúdy Gyula Középiskolája.

A pályázó diákok győri iskolák történeteit, Győrhöz kötődő tudósok életét, Győr történelméhez, sportjához köthető témákat dolgoztak fel prezentáció formájában. A két fordulós verseny szóbeli része a járványveszély miatt sajnos elmaradt. Helyismereti kutatókból álló zsűri értékelte a színvonalas és tartalmas pályamunkákat, díjazta a legjobb csapatokat. A végeredményt tartalmazó táblázat honlapunkról letölthető.
A jutalmakat a csapatok 2020. július 1-jétől a Kisfaludy Károly Könyvtár (Győr, Baross G. u. 4.) földszinti információs pultjánál vehetik át nyitvatartási időben.
Gratulálunk a csapatoknak és a felkészítő tanároknak! Reméljük a jövőben is figyelemmel kísérik a könyvtárunk által meghirdetett versenyeket és pályázati lehetőségeket!

2020.06.30