Amíg zárva tart Médiatárunk...
Filmek, műsorok online, ingyenesen és jogtisztán

A kulturális intézmények - köztük mi is - bezártak, de a televízió mellett például az interneten keresztül is elérhető számos film, tévéjáték, sorozat. A különleges helyzetre való tekintettel ezek között egyre több az ingyenessé váló online tartalom. Győri Szalon online  kulturális magazinunk ezekből szemléz.

Ki gondolta volna mondjuk még egy évtizede, hogy az internet versenytársává válik a tévének és a mozinak? A mostani helyzetben ez a tendencia kapóra jön, ezért döntöttünk úgy, hogy felmérjük a jelenleg ingyenesen és legálisan online elérhető filmes tartalmak beláthatatlan mezejét. Ajánlónkat a teljesség igénye nélkül állítottuk össze, már csak azért is, mert a kínálat napról-napra változik. Összeállításunkat itt érhetik el.

2020.03.26