Facebook-on a zene
Online játék felsősöknek

zene_a_facebookon_jatek_gyori-gyerekkonyvtar

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára 2020. március 2-6. között Facebook-on a zene címmel internetes játékot hirdet az általános iskolák felsős tanulói részére. Ebben az időszakban minden nap egy-egy kérdést teszünk fel híres zeneszerzőkről, amik a gyermekkönyvtár Facebook oldalán (Facebook/Győri Gyermekkönyvtár) lesznek megtalálhatók.

A választ tartalmazó linket minden nap mellékelni fogjuk az adott kérdéshez. A megfejtéseket névvel, valamint e-mail cím és iskola megadásával várjuk legkésőbb 2020. március 8-áig a gyermekkonyvtar@gyorikonyvtar.hu e-mail címre.
A helyes válaszok beküldői között könyvjutalmakat osztunk ki. Egy válaszadó több kérdésre is küldhet be megfejtést, de nem feltétel, hogy az összes kérdésre helyes megfejtést adjon. A szerencsés megfejtőket e-mailben értesítjük 2020. március 10-én.

2020.02.11