Országos Könyvtári Napok a fiókkönyvtárakban
Könyvtárak az emberért – felelősség a földért

orszagos_konyvtari_napok_fiokok_gyor

2019-ben az Országos Könyvtári Napok tematikája az ENSZ fenntartható fejlődési keretrendszerére épül. A Könyvtárak az emberért – felelősség a földért projekt keretében ezek közül az igen fontos, témák közül igyekszünk könyvtári környezetben, sajátos eszközeinkkel körüljárni néhányat, bízva abban, hogy az információk átadásával egy-egy apró lépést tehetünk a megoldás felé.

Szeptember 30. és október 6. között a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Ménfőcsanaki Fiókkönyvtára (Győr-Ménfőcsanak, Győri u. 90., Bezerédj-kastély) és Győrszentiváni Fiókkönyvtára (Győr, Ősi u. 1.) számos programot: mesemondó versenyt,kiállítást, környezet- állat- és teremtésvédelmi előadást kínál.
Szentiváni fiókkönyvtárunk plüss állatfigura gyűjtést hirdet jótékony célokra, október 4-ig, az állatok világnapjáig!

Központi Könyvtárunk és Kisfaludy Károly Könyvtárunk programja a másik, ehhez hasonló, de eltérő színű plakáton olvasható!

A rendezvények díjtalanul látogathatók! Bátorítjuk Önöket, csatlakozzanak online erőpróbánkhoz is!