Országos Könyvtári Napok 2019
Könyvtárak az emberért – felelősség a földért

orszagos_konyvtari_napok_gyor

2019-ben az Országos Könyvtári Napok tematikája az ENSZ fenntartható fejlődési keretrendszerére épül. A Könyvtárak az emberért – felelősség a földért projekt keretében ezek közül az igen fontos, témák közül igyekszünk könyvtári környezetben, sajátos eszközeinkkel körüljárni néhányat, bízva abban, hogy az információk átadásával egy-egy apró lépést tehetünk a megoldás felé.

Szeptember 30. és október 6. között a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtára (Győr, Herman O. u., 4.) és Kisfaludy Károly Könyvtára (Győr, Baross u. 4.) számos programot, workshopot, előadást, koncertet, nyílt napot, tematikus sétát kínál. Részletek a plakáton.

A rendezvények díjtalanul látogathatók! Bátorítjuk Önöket, csatlakozzanak online erőpróbánkhoz is, és válogassanak fiókkönyvtáraink programjai közül is. Ez utóbbiak kínálata a másik, ehhez hasonló plakáton olvashatók.