Kitelepítések 70
Képzőművészeti kiállítás

kitelepitesek

2019. április 12-én (pénteken) 17 órakor a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtár (Győr, Baross u. 4.) II. emeleti rendezvénytermében Kitelepítések 70 címmel képzőművészeti kiállítás nyílik a felvidéki kitelepítések 70. évfordulója alkalmából.

Köszöntőt mond: Duray Miklós közíró, a Szövetség a Közös Célokért elnöke. Kurátori beszámolót mond: Kalita Gábor, a Pozsonyi Magyar Galéria művészeti vezetője.
A tárlat a Szövetség a Közös Célokért és a Pozsonyi Magyar Galéria együttműködésével jött létre.
A kiállítás megtekinthető 2019. május 8-ig, hétfőtől péntekig: 13.00-16.00 óráig.
A fentiektől eltérő időpontban előzetes bejelentkezés alapján látogatható. A belépés díjtalan!