1954
Köztünk élő irodalom
Játsszanak velünk!

koztunk_eloq_2018

Köztünk élő irodalom címmel az Országos Könyvtári Napok rendezvénysorozatához kapcsolódva könyvtárunk idén ismét összeállított egy játékos kvízt. A legjobb megfejtéseket beküldők könyvjutalomban részesülnek. A beküldési határidő október 31.

A rejtvényfüzet hozzáférhető nyomtatott változatban részlegeinkben, letölthető változatát megtalálják honlapunkon.
A feladatlapot, melynek bevezetőjében található a részletes játékfelhívás, a név, cím, telefonszám és e-mail cím feltüntetésével kell eljuttatni személyesen, postai úton vagy e-mail-ben az intézmény címére: Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtár Olvasószolgálata, 9023 Győr, Herman O. u. 22. vagy Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtár Olvasószolgálata, 9021 Győr, Baross Gábor u. 4., e-mail cím: vetelkedo@gyorikonyvtar.hu.

További információ: Tel.: 96/516-676, 96/328-022, e-mail: vetelkedo@gyorikonyvtar.hu.

2018.10.30