Tánc és önismeret
Fodor Józsa előadása a győri könyvtárban

fodor_jozsa_tanc_es_onismeret_gyori_konyvtar_klub

2018. szeptember 27-én (csütörtökön) 17 órakor a Dr. Kovács Pál Könyvtár Központi Könyvtára klubhelyiségében (Győr, Herman O. u. 22., földszint) Fodor Józsa pszichodinamikus tánc- és mozgásterápiás csoportvezető, alternatív mozgás- és masszázsterapeuta, tréner ismeretterjesztő előadását hallhatják. A belépés díjtalan.

Testünk őrzi emlékeinket, érzéseinket a szavaink előtti korból. Hogyan segíthet a tánc a lelki egészség megőrzésében?

„Hiszem, hogy a mozdulat gyógyít és tanít, ha nem csak a testünket, de a tudatunkat is használjuk közben. Nagyon régóta foglalkoztat a mozgás, a mozdulat testet és lelket gyógyító ereje. Csodálatosnak tartom, hogy testem minden egyes sejtje reagál érzelmeimre, gondolataimra, a körülöttem történő eseményekre, és minden, de minden emléket őriz, ami eddig történt velem.”