Ötkarikás élmények
Jocha Károly könyvbemutatója a győri könyvtár klubjában

jocha_karoly_otkarikas_elmenyek_gyori_konyvtar

Szeptember 20-án (csütörtökön) 17 órakor a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtára Klubjában (Győr, Herman O. u. 22., földszint) Ötkarikás élmények címmel Jocha Károly író, sportújságíró élménybeszámoló előadása és könyvbemutatójára kerül sor.

A belépés díjtalan!

"Láthattam az ötvenes évek nagy magyar labdarúgó válogatottját - ez a tény alapvetően meghatározta a sport iránti érdeklődésemet. Később hatfokos szobában, télikabátban zongoráztam, majd a meleg tornatermet választottam és kosárlabdáztam. Igazolt atléta is voltam, az írás lehetőségét pedig egy olvasói levél megjelenése adta. Öt olimpián jártam, mindig hivatalos akkreditációval, de minden költséget magunkra vállalva. Eddigi hat könyvem is szigorúan az olimpiák magyar vonatkozásaihoz kötődik. Könyveim fotóinak többségét is magam készítettem az évek folyamán."