Zenés utazás Mátyás király udvarába. Teraszkoncert
A RENDEZVÉNY BETEGSÉG MIATT ELMARAD!

gyori-gitaregyuttes-koncertjeA május 18-án (pénteken) 16.30-ra a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtára olvasóteraszára (Győr, Herman O. u. 22., emelet) a Győri Gitáregyüttes közreműködésével meghirdetett Zenés utazás Mátyás király udvarába című kamarakoncert betegség miatt elmarad!

Megértésüket köszönjük!

A Győri Gitáregyüttes 2016 szeptemberében alakult. A klasszikus gitárzene szeretetétől indíttatva határozták el, hogy számos, korábbi közös szerepléseinket együttes formájában folytatják. Folyamatosan bővülő repertoárjukban reneszánsz, barokk, klasszikus, romantikus gitárművek, különböző népek hagyományos dallamai: spanyol, dél-amerikai, ír, skót, és könnyűzenei feldolgozások is megtalálhatóak. Alapításuk óta számos rendezvény résztvevői voltak, több önálló koncertet adtak. A Gitáregyüttes célja, hogy újszerű előadásmóddal, egy igényes, tartalmas, mégis szórakoztató akusztikus gitárzenét népszerűsítsen.

Tagok: Hartai Ákos – gitár, Pajor Gergő – gitár, Skaliczky Lóránt – cselló. Művészeti vezető: Klausz Adrienn -cselló, gitár, ének. Ütőhangszeren közreműködik: Klausz Máté.