1936
Macskaságok
Gyermekkönyvtári rejtvényfüzet

macskasagok_rejtvenyfuzet_gyori_gyermekkonyvtar

Az elmúlt évezredek alatt több élőlényt is háziasított az ember. Ez alól egyetlen kivétel van csupán: a macska. A kutatások egyre inkább azt valószínűsítik, hogy a macskák önként szegődtek az ember mellé. Rejtvényfüzetünkkel az a célunk, hogy a gyerekek még többet megtudhassanak erről az öntörvényű, független állatról.

A rejtvényfüzet kérhető a gyermekkönyvtárban, vagy letölthető honlapunkról. A füzet feladatainak megoldásához segítséget nyújt az általunk összeállított irodalomjegyzék. A pályázóknak ingyenesen rendelkezésükre áll az internetezési lehetőség is, ami néhány feladat megoldása során megengedett.
A füzetet 2018. április 20-áig (péntek, 18 óra) lehet elküldeni a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára címére (9023 Győr, Herman Ottó u. 22.), vagy személyesen leadni az intézményben. A helyes megfejtők könyvjutalomban részesülnek! Az eredményhirdetés időpontjáról a nyerteseket levélben értesítjük.

2018.03.09