„Ne szégyelld, hogy van lelked!”
Németh Nyiba Sándor estje a Központi Könyvtárban

11-23nemeth_nyiba

November 23-án (csütörtökön) 17 órakor a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtára klubjában (Győr, Herman Ottó u. 22.) „Ne szégyelld, hogy van lelked!” címmel Németh Nyiba Sándor, a Magyar Kultúra Lovagja, győri olimpikon, költő zenés-verses önálló estjét nézhetik meg. A belépés díjtalan.

Németh Nyiba Sándor szabadfogású birkózásban olimpiai, világ- és Európa-bajnoki helyezéseket ért el. 26 világversenyen képviselte hazánkat - versenyzőként és edzőként. 1989-től a magyar szabadfogású birkózó válogatott szövetségi kapitánya, majd vezetőedzője 8 évig. Hosszabb ideje a Sportújságíró Szövetség tagjaként tevékenykedik. Zenei pályafutását 1970-ben dobosként kezdte a Meteor Együttesben.