Mesés rajzok – rajzos mesék
Pályázat óvodásoknak

marek_veronika_rajzpalyazat2017

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára rajzpályázatot hirdet 5 – 7 éves korú gyermekek számára „Mesés rajzok – rajzos mesék” címmel az idén 80 éves Marék Veronika meséihez kapcsolódóan. Beérkezési határidő: 2017. december 8. (péntek).

Pályázati feltételek:
Kivitelezés: színes ceruzával, vízfestékkel, filctollal vagy zsírkrétával készült szabadkézi rajz A/4-es méretű rajzlapon.
Egy pályázó egy pályaművel pályázhat. A pályázatra csak egyéni alkotások adhatók be, csoportmunkákat nem áll módunkban elfogadni és díjazni.
Díjazás: könyvjutalom.
A pályaműveket a pontos elérhetőség megadásával (a mű hátoldalán kérjük feltüntetni: a gyermek olvasható nevét, születési évét, lakcímét, szülő e-mail címét és az illusztrált mese címét) kérjük postai úton vagy személyesen a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára (9023 Győr, Herman Ottó u. 22.) címére eljuttatni. Bővebb információ a 96/516-677-es telefonszámon kérhető.
A díjazás után a pályamunkák kiállítása megtekinthető lesz a gyermekkönyvtárban.

2017.10.10