Időtlen időkig
Rejtvényfüzet gyermekeknek

10-12idotlen_idokig

Rejtvényfüzetet állítottunk össze az időről, mert úgy tűnik, hogy ez az egyetlen állandó tényező a világban. Az óra mindig ugyanúgy ketyeg, a másodpercek, a percek és órák pedig telnek. Az időt nem lehet gyorsítani, lassítani vagy visszafordítani. Ma azonban a rengeteg új találmány közt úgy érezzük, hogy repül.

Az időről, erről a varázslatos dologról állítottunk össze egy rejtvényfüzetet. A feladatok megoldásához segítséget nyújtanak az irodalomjegyzékben felsorolt könyvek és folyóiratcikkek, amelyek könyvtárunkban helyben használhatók. Ingyenesen rendelkezésetekre áll az Internet is, melynek használata egyes feladatoknál megengedett. A feladatlap letölthető honlapunkról.
A helyes megfejtést beküldők könyvjutalomban részesülnek. A kitöltött pályázati füzetet 2017. november 13-ig (hétfő) 18 óráig kell eljuttatni a gyermekkönyvtárba személyesen vagy postai úton (9023 Győr, Herman Ottó u. 22.). Az eredményhirdetés időpontjáról értesítést küldünk a nyerteseknek.

2017.10.12