Október 15-én és 16-án korlátozott szolgáltatásokat nyújtunk
Karbantartás a könyvtárban

figyelem2

Ezúton is tájékoztatjuk olvasóinkat és látogatóinkat, hogy október 16-án (hétfőn) a Kisfaludy Károly Könyvtár (Győr, Baross u. 4.) technikai okok miatt ZÁRVA lesz. A Központi Könyvtárban és a gyermekkönyvtárban (Győr, Herman O. u. 22.) csak helyben használatra és internethasználatra lesz mód, kölcsönözni nem lehet. A fiókkönyvtárakban a szolgáltatásokat zavartalanul igénybe vehetik.

A karbantartás webes szolgáltatásainkat is érinti. Október 15-én (vasárnap) 20 órától online katalógusunk, elektronikus könyvtárunk és a KITUD portál nem lesz elérhető. Október 16-án (hétfőn) 7. 30- tól weboldalaink (beleértve a Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér, a Győri Szalon magazin és a XVII. Győri Könyvszalon honlapját is) és levelező rendszerünk sem lesz elérhető a visszakapcsolásig, A szerverek visszakapcsolásának tervezett időpontja október 17. (kedd) 8 óra.

Megértésüket köszönjük!

2017.10.12