Chi-kung: belső erő
Előadás a megyei könyvtárban

09-07csikung_cs

Szeptember 7-én (csütörtökön) 17 órakor Központi Könyvtárunk klubjában (Győr, Herman Ottó u. 22., földszint) Eredics Anita egészségtanár, mozgás- és masszázsterapeuta előadását hallgathatják meg a chi-kungról, másképpen csikungról. A rendezvény díjmentesen látogatható.

A csikung egy gyűjtőfogalom, amit a kínai egészségmegőrző gyakorlatok széles körére használnak. Ez az ősi módszer egyesíti a mentális koncentrációt, a légzéstechnikát és a testmozgást annak érdekében, hogy aktiválja és karban tartsa az életenergiákat. Mivel a csikungot sok ezer éven keresztül művelték, fejlesztették, ezért számtalan csikung rendszer alakult ki. Erről a távol-keleti eljárásról hallhatnak sokkal bővebben, ha részt vesznek a rendezvényen.